Танакан – описание препарата, инструкция по применению, отзывы — Все про давление и болезни сосудов

No Comments

Описание фармакологического действия
Улучшает снабжение мозга кислородом и глюкозой, нормализует тонус артерий и вен, улучшает микроциркуляцию, способствует улучшению кровотока, препятствует агрегации эритроцитов; оказывает тормозящее влияние на фактор активации тромбоцитов; улучшает метаболические процессы, оказывает антигипоксическое действие на ткани; препятствует образованию свободных радикалов и перекисному окислению липидов клеточных мембран; воздействует на высвобождение, обратный захват и катаболизм нейромедиаторов (норадреналина, ацетилхолина) и на их способность к связыванию с мембранными рецепторами.

Показания к применению
— когнитивный и нейросенсорный дефицит различного генеза (за исключением болезни Альцгеймера и деменции различной этиологии);

— перемежающаяся хромота при хронических облитерирующих артериопатиях нижних конечностей (2-й степени по Фонтейну);

— нарушения зрения сосудистого генеза, снижение его остроты;

— нарушения слуха, звон в ушах, головокружение и расстройства координации преимущественно сосудистого генеза;

— болезнь и синдром Рейно.

Форма выпуска

розчин для прийому всередину 40 мг / мл; флакон (флакончик) темного скла 30 мл піпеткою з дозатором, пачка картонна 1;

Фармакодинамика

Стандартизований і титрований препарат рослинного походження, дія якого обумовлена впливом на процеси обміну речовин в клітинах, реологічні властивості крові, а також на вазомоторні реакції кровоносних судин.

Препарат покращує постачання мозку киснем і глюкозою. Нормалізує тонус артерій і вен, покращує мікроциркуляцію. Сприяє поліпшенню кровотоку, перешкоджає агрегації еритроцитів. Надає гальмівний вплив на фактор активації тромбоцитів.

Покращує метаболічні процеси, має антигіпоксичну дію на тканини. Перешкоджає утворенню вільних радикалів і перекисного окислення ліпідів клітинних мембран. Впливає на вивільнення, зворотне захоплення і катаболізм нейромедіаторів (норадреналіну, ацетилхоліну, допаміну, серотоніну) і на їх здатність до зв’язування з мембранними рецепторами.

Фармакокинетика

Гінкголіди А і В і білобаліди мають біодоступність від 80% до 90% при пероральному прийомі. Cmax досягається через 1-2 год; T1 / 2 складає від 4 год (Гінкголіди А і білобалід) до 10 год (Гінкголіди В). Основний шлях виведення — нирки.

Использование во время беременности

Протипоказано при вагітності. На час лікування слід припинити грудне вигодовування.

Противопоказания к применению

— Гіперчувствітельность до будь-якого з компонентів препарату;

— Вагітність і період лактації (у зв’язку з відсутністю клінічних даних).

Оскільки препарат у формі таблеток містить лактозу, його не можна призначати пацієнтам із природженою галактоземією, синдромом мальабсорціі глюкози або галактози та при лактазній недостатності.

Побочные действия
Рідко — розлади травлення, шкірні алергічні реакції, головний біль, запаморочення, безсоння.

Способ применения и дозы
Всередину, під час їжі.

При прийомі препарату в формі розчину для прийому всередину слід використовувати прикладену піпетку-дозатор (1 доза = 1 мл розчину).

Передозировка
Випадки передозування препарату не відомі.

Взаимодействия с другими препаратами

У зв’язку з тим, що препарат у формі розчину містить 0,45 г 57% спирту етилового на одну дозу (один прийом), то необхідно уникати одночасного застосування з лікарськими препаратами наступних груп через можливе виникнення таких реакцій як гіпертермія, гіперемія шкірних покривів, почастішання серцебиття: антибіотики-цефалоспорини (цефамандол, цефоперазон, латамоксеф); дисульфирам; хлорамфенікол; антидіабетичні гіпоглікемічні засоби (хлорпропамід, глібенкламід, гліпізид, бутамид); фунгіциди (гризеофульвін); 5-нітроімідазол (метронідазол, орнідазол, секнідазол, тинидазол), кетоконазол; цитостатики (прокарбазін); транквілізатори.

Условия хранения
При температурі не вище 25 ° C.

Срок годности
36 мес.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock detector